Partneři

Nabídka pro firmy

Golf prodělal během posledních let posun od sportu určeného pro úzkou skupinu lidí ve sport akceptovaný širokou veřejností. Je ideálním sportem pro aktivní odpočinek a relaxaci. Golfový klub navíc nabízí neformální prostředí pro navazování nových kontaktů, ať už společenských, či pracovních. Pokud hledáte právě takovéto prostředí, jsme ideálním místem v regionu Vysočina.

Nabízíme nové formy prezentace vaší firmy, služeb a výrobků… partnerská spolupráce umožňuje různé druhy aktivit v rámci reklamy, PR a budování vztahů se zákazníky.

Na základě dohody s partnery jsme schopni poskytnout kompletní nabídku v oblasti reklamních a ostatních služeb, zvýhodněnou především pro dlouhodobé partnery.

Úrovně partnerství

Standard

Reklamní deska 220 x 75 cm

Přenosná VIP stříbrná karta

Oborová exluzivita

Exlusivita v daném oboru

Reklamní deska 220 x 75 cm 2x

Přenosná VIP zlatá a stříbrná karta

Hlavní partner

Individuálně přizpůsobená požadavkům partnera

 

Turnajový partner

Klubový turnaj pořádaný v areálu Příseka

Série turnajů pořádaných v areálu Příseka

 

Máte zájem o více informací či zpětný kontakt?

 

Stávající partneři

Pivovary Lobkowicz – hlavní partner areálu

Ryze česká společnost usilující o návrat k tradici českého pivovarnictví. Snaží se o zachování a další rozvoj malých a středních pivovarů.
Do společnosti Pivovary Lobkowicz a.s. patří sedm pivovarů – Černá Hora, Protivín, Uherský Brod, Jihlava, Rychtář, Klášter a Vysoký Chlumec. Řada z nich má velmi bohatou historii sahající až do středověku – nejstarší z nich se datuje do roku 1298. Některé z pivovarů pak byly dlouhodobě spojeny s nejvýznamnějšími šlechtickými rody u nás.

Rádio Kouda – hlavní mediální partner

Hudební rozhlasová stanice pro celou rodinu.
Rádio se snaží propagovat začínající a prosazující se kapely hrající odpovídající hudební žánry Rockové,Taneční,Diskotékové a Metalové hudby.

 

Sport-Technik Bohemia

Firma se zabývá projekcí, výstavbou a údržbou sportovních staveb.
Od r. 1960 se ředitel firmy pan Milan Vopička pohybuje s oboru sportovního stavitelství nejprve jako hlavní projektant Pražského projektového ústavu, postupně hlavní inženýr projektů sportovních areálů Slavia, Sparta, Dukla Juliska, Club Hotel Průhonice, CTD Štvanice. Firma Sport-Technik Bohemia s.r.o. působí více než 20 let. Za tuto dobu, realizovala přes 1600 areálů a sportovišť na území celé ČR.

RESPECT, a.s.

Společnost RESPECT, a.s. je česko-slovenská pojišťovací makléřská skupina společností zaměřující se na pojištění firem a podnikatelů (B2B), a to od roku 1993. Poskytuje svým klientům služby prostřednictvím stabilizovaného týmu kvalifikovaných odborníků ve všech segmentech pojištění dostupných na pojistném trhu. Významnou součástí služeb je kvalitní risk management a efektivní systém likvidace škod. Jako pojišťovací makléř je zcela nezávislý a vždy hájící zájmy svých klientů, řadí se mezi přední makléřské firmy na českém a slovenském pojistném trhu.

Zástupce pro Jihlavu – Aleš Marcol
Ales.Marcol@respect.cz
Brněnská 71, Jihlava

http://www.respect.cz/
Poutní Hotel Křemešník

Kompletně zrekonstruovaný Poutní Hotel Křemešník se nachází v ideálním poklidném prostředí vhodném nejen pro chvíle aktivního odpočinku, ale i pro pořádání firemních školení, kurzů, obchodních jednání, rodinných oslav či svateb. Hotel je situován v překrásné přírodě západní části kraje Vysočina, 9 km od města Pelhřimov, cca 24 km od dálnice D1 – EXIT Humpolec (27 km od Jihlavy).
Nabízí:
– Ubytování s kapacitou 15 dvoulůžkových pokojů
– Restauraci pro 80 osob
– Konferenční místnost až pro 60 osob
– Vinný sklípek pro 12 osob

Statutární město Jihlava

Na dětské turnaje, příměstské golfové tábory a reprezentace družstva na Mistrovství Jihočeského kraje v roce 2015 byla čerpána dotace poskytnutá Statutárním městem Jihlava.

Městu tímto děkujeme

Stanice technické kontroly Okříšky

Široká nabídka služeb: STK a emise
Přestavba LPG, CNG.  Ostatní kontroly a evidenční prohlídky